logo-dyc-marina

Priestor pre váš jedinečný event

Zorganizujte si u nás firemnú alebo súkromnú oslavy, či event. V nádhernom prostredí pri ramene rieky Dunaj, dostane každý event ten správny šmrnc. Komfortné prevedenie letného móla poskytuje široké možnosti na usporiadanie jedinečnej akcie.
Zabezpečíme pre Vás catering, dopravu, hudobný sprievod, fotografa. /rôzne žánre/
Kontaktujte nás

Ponúkame

 • 1.
  Catering
  Pripravíme catering rôzneho charakteru. Teplé jedlá ale aj švédske stoly, studené misy alebo špeciality podľa výberu alebo odporúčania kuchára, tak aby catering dopĺňal charakter vašej akcie.
 • 2.
  Vodné športy
  Vyberte si zo širokej palety možností športového vyžitia na vode. K dispozícii máme kajaky, vodné skútre, lode na výlety po Dunaji, školu wakeboardingu a vodné lyže. Alebo sa okúpte v slanej vode na plávajúcom bazéne na Dunaji v Čunove.
 • 3.
  Fotografa, kameramana a hudobný sprievod
  Váš jedinečný event zvečnia fotografie profesionálneho fotografa a tiež tématický hudobný sprievod.
 • F

Plánované akcie

01
Otvorenie sezóny
Otvorte s nami sezónu 2015, príďte si pozrieť prehliadku noviniek z vodného sveta - lode, príslušenstvo pre lode, oblečenie a pod. O zábavu sa postará hudobný doprovod. Maškrtné jazýčky si pochutia na rybích špecialitách.
Viac
02
Kajaky, tee-pee, športové súťaže pre vaše ratolesti, grilované špeciality a mnoho iného zažijete na deň Detí v DYC Marína a na brehu. Pozvaní sú malí aj veľkí. Každý si príde na svoje.
Viac
03
Gitarové trio La Samba pripraví nezabudnuteľnú atmosféru v priestoroch DYC Marína. Hlavné chody budú tradičné španielske tapas. Nápojom večera je Tequilla SunRise. Zabavte sa na vlnách španielskeho temperamentu
Viac
04
Predveďte nám svoju vodnú pýchu a vyhrajte titul Miss Loďka 2015. Na programe je tombola o zaujímavé vecné ceny. O zábavu sa postará hudobná skupina XY.
Viac

Čunovo a okolie

Bratislavská časť Čunovo ponúka atraktívne možnosti trávenia voľného času.
 • Danubiana Museum of Modern Art
 • Areál Divokej vody
 • Reštaurácia Modrá Čajka
 • Napojenie cyklotrasy z Petržalskej hrádze
 • Očarujúcu scenériu
 • Bohaté možnosti pre výlety loďou

Tip na výlet

Kam na výlet loďou po Dunaji
Nápadov je mnoho, oblasť Dunaja a jeho ramien ponúka mnohé atraktívne miesta na plavbu loďou. Vyskúšajte nazrieť na zrúcaninu hradu Devín na sútoku riek Dunaja a Moravy. S nádychom histórie vaša plavba môže pokračovať opačným smerom na vodné veľdielo - priehradu Gabčíkovo. Scenéria a čerstvý Dunajský vánok preberie vášho ducha a povznesie deň výletu na neopakovateľný zážitok.